www.primeindustrial.pl
Waluty:
czółenka z paskiem ,czółenka na slupku ,czółenka skórzane ,muszkieterki czarne ,czarne muszkieterki ,sznurowane sandały
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje wrażenia na naszej stronie były satysfakcjonujące i satysfakcjonujące. Poniższa Polityka prywatności dotyczy tylko naszej witryny i informacji naszych klientów zebranych w Internecie za pośrednictwem naszej strony. Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna i zdecydowanie poufna. nasza strona szanuje i chroni prywatność swoich gości. W tym dokumencie wyjaśniamy, w jaki sposób wykorzystujemy informacje, które nam dostarczasz.

Jeśli zaktualizujemy naszą Politykę prywatności, wszystkie poprawki zostaną opublikowane na tej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany polityki prywatności w dowolnym momencie.

Zbieranie informacji użytkownika

Dane osobowe mogą zawierać informacje, które nam przekazujesz, żądając informacji podczas rejestracji w ofertach specjalnych lub programach lub przy zakupie produktów przez Internet. Może to być Twoje imię i nazwisko, adres (w tym adres rozliczeniowy i adres wysyłki), numer telefonu, adres e-mail, organizacja, miasto, województwo i kod pocztowy. Możemy wykorzystywać te informacje do przetwarzania i wysyłania zamówień w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie stanu Twojego zamówienia, a także do skontaktowania się z Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania lub do dostarczenia informacji o nowych i ekscytujących produktach, usługach, promocjach i informacjach związanych z firmą. Możemy korzystać z korespondencji, połączeń telefonicznych i wiadomości e-mail, aby się z Tobą skontaktować.

Możesz również utworzyć konto za pośrednictwem naszej strony w dowolnym momencie, podając swój adres e-mail i tworząc unikalne hasło. Konto nie jest wymagane do odwiedzenia naszej strony lub do złożenia zamówienia w naszej witrynie. Utworzenie konta umożliwia zapisanie informacji o zamówieniu, historii zamówień, śledzenie statusu zamówień. Dla Twojej prywatności i bezpieczeństwa nie przechowujemy numerów kart kredytowych na Twoim koncie. Możesz zmienić zapisane informacje o koncie w dowolnym momencie. Wystarczy wejść na stronę Twoje konto, zalogować się za pomocą adresu e-mail i hasła. Dane, które nie umożliwiają identyfikacji użytkownika, są zbierane bez bezpośredniego związku z Tobą. W normalnym toku korzystania z naszej strony możemy zbierać informacje o twoich zwyczajach i korzystaniu z naszych stron.

Adres IP to numer przypisany do komputera podczas korzystania z Internetu. Serwery WWW automatycznie identyfikują Twój komputer według jego adresu IP. nasza strona gromadzi adresy IP dla celów administracyjnych systemu, aby raportować zagregowane informacje i kontrolować korzystanie z naszej strony. Jeśli jesteśmy do tego zobowiązani przepisami prawa, na przykład w odpowiedzi na nakaz sądowy lub wezwanie do sądu, udostępnimy te adresy IP właściwym organom.

Udostępnianie i ujawnianie twoich informacji

Agenci, pracownicy i podwykonawcy naszej strony, którzy mają dostęp do informacji umożliwiających identyfikację osób, są zobowiązani do ochrony tych informacji w sposób zgodny z niniejszą Polityką prywatności i wysokimi standardami korporacji.

Informacje o Tobie konkretnie nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów, a my wykonamy usługi, o które poprosiłeś w naszej witrynie.

W żadnym momencie nie będziemy sprzedawać ani wynajmować informacji umożliwiających identyfikację użytkownika.

Nie wykorzystamy żadnych danych osobowych poza tym, co jest niezbędne, aby pomóc nam w dostarczeniu usług, o które prosisz.

Możemy przesyłać dane osobowe użytkownika do innych organizacji, gdy:

Posiadamy Twoją zgodę na udostępnienie informacji.

Musimy udostępnić Twoje informacje, aby dostarczyć produkt lub usługę, o którą prosisz.

Jesteśmy zobowiązani do tego zgodnie z prawem.

Możesz usunąć te pliki z komputera w dowolnym momencie. Możesz ustawić swoją przeglądarkę, aby powiadamiała Cię, jeśli takie informacje zostaną umieszczone na twoim komputerze, i możesz wybrać opcję w swojej przeglądarce, aby odmówić. Jeśli odmówisz informacji, możesz nie być w stanie w pełni korzystać z funkcji dostępnych na naszej stronie internetowej.

Jeśli masz pytania, sugestie lub wątpliwości dotyczące naszych produktów lub usług, skontaktuj się z nami.

Powrót